REGULAMIN REZERWACJI I POBYTU

 1. Rezerwacji pobytu można dokonywać w następujący sposób:
  - za pośrednictwem poczty elektronicznej: noclegi@podwierzba.eu
  - telefonicznie: telefon stacjonarny: +48 18 262 25 72, telefon kom.: +48 510 078 422
 2. Po uzgodnieniu terminu rezerwacji, należy w ciągu 3 dni dokonać wpłaty zaliczki w wysokości 30% należności za całość pobytu, na konto:
  Bank PKO BP 69 1020 3466 0000 9502 0162 6910
  W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko osoby, która dokonywała rezerwacji.
 3. Brak zaliczki skutkuje anulowaniem rezerwacji.
 4. Wpłacona zaliczka przepada w całości w przypadku rezygnacji przez klienta z pobytu.
 5. Zaliczka jest zwracana w całości w przypadku niewykonania usługi z winy właściciela obiektu.
 6. Wpłata zaliczki za zarezerwowane pokoje jest równoznaczna z zapoznaniem się i akceptacją „Regulaminu rezerwacji i pobytu" w kwaterach prywatnych Noclegi Pod Wierzbą.
 7. Opłata za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu zgodnie z ustalonymi warunkami rezerwacji pokoju/studia (termin i koszt pobytu). W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w zarezerwowanym przez Państwa terminie należność za cały pobyt nie ulega zmianie.
 8. Opłata klimatyczna nie jest wliczona w cenę noclegu i pobierana jest na miejscu gotówką w dniu przyjazdu.
 9. Zameldowanie jest możliwe od godziny 14:00 w dniu przyjazdu, a wymeldowanie do godziny 10:00 w dniu wyjazdu.
 10. Cisza nocna w pokojach i w otoczeniu obiektu (balkony, altana, ogród, parking) trwa od godziny 22:00 do godziny 6:00. Nie przestrzeganie ciszy nocnej i zakłócanie odpoczynku innym osobom przebywającym na terenie obiektu może skutkować rozwiązaniem umowy najmu i koniecznością opuszczenia obiektu bez zwrotu należności za pobyt.
 11. O wszelkich usterkach powstałych w pokojach w czasie pobytu, Klient powinien niezwłocznie poinformować właścicieli. Za usterki powstałe z winy Klienta zostanie naliczona opłata w kwocie umożliwiającej naprawienie szkody.
 12. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe, zabronione jest używanie w pokojach grzałek i innych urządzeń elektrycznych nie stanowiących wyposażenia pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy, urządzeń RTV i komputerowych.
 13. W pokojach, łazienkach i korytarzach obowiązuje całkowity zakaz palenia. Klient, który nie zastosuje się do zakazu zostanie obciążony opłatą w wysokości 200 zł za odświeżenie pokoi.
 14. Na terenie obiektu za opiekę nad dziećmi odpowiadają rodzice.
 15. Zwierzęta mogą przebywać na terenie obiektu wyłącznie za zgodą właścicieli obiektu. Prosimy o poinformowanie nas o przybyciu zwierzęcia w momencie dokonywania rezerwacji. Właściciele zwierząt ponoszą odpowiedzialność za zachowanie czystości po zwierzętach i za wszelkie wyrządzone przez nie szkody.
 16. Przed wyjściem z pokoju prosimy o zamknięcie drzwi na balkon i wyłączenie wszystkich urządzeń elektrycznych. Prosimy o zamknięcie drzwi wejściowych na klucz a w momencie wyjazdu z posesji zamknięcie bramy wjazdowej.
 17. Kaucja za zgubione klucze do pokoi i pilot do bramy wjazdowej wynosi 50 zł.
 18. Właściciele obiektu nie ponoszą odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie obiektu.
 19. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Jest to parking bezpłatny i niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu i rzeczy w nich znajdujące się.
 20. Liczba osób mieszkających w pokojach nie może być większa niż uzgodniona przez wynajmującego z właścicielami obiektu podczas procesu rezerwacji. Niezastosowanie się do tego punktu skutkuje natychmiastowym rozwiązaniem umowy najmu i koniecznością opuszczenia obiektu bez zwrotu opłaty za najem.
 21. Osoby odwiedzające naszych gości proszone są o opuszczenie obiektu do godziny 22:00.

Obowiązkiem każdego Gościa jest zapoznanie się z powyższym regulaminem. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z przestrzegania zasad w nim zawartych.
 
   
Kontakt
Noclegi Pod Wierzbą ul. Św. Krzyża 11 34-460 Szczawnica woj. małopolskie, Polska 
 telefon stacjonarny: +48 18 262 25 72
 telefon kom.: +48 510 078 422
Bank PKO BP 69 1020 3466 0000 9502 0162 6910