606 536 476 noclegi@podwierzba.eu

REALIZUJEMY PŁATNOŚĆ BONEM TURYSTYCZNYM 

REALIZUJEMY PŁATNOŚĆ BONEM TURYSTYCZNYM 

REALIZUJEMY PŁATNOŚĆ BONEM TURYSTYCZNYM 

REALIZUJEMY PŁATNOŚĆ BONEM TURYSTYCZNYM 

REALIZUJEMY PŁATNOŚĆ BONEM TURYSTYCZNYM 

Szczawnica noclegi z psem

Noclegi w Szczawnicy akceptacja zwierząt

 

 Zapraszamy do Szczawnicy gości przywiązanych do swoich pupili, we wszystkich naszych pokojach akceptujemy małe i średnie zwierzątka domowe ( po wcześniejszymm uzgodnieniu).
Sami posiadamy miłego i uroczego cavaliera (king charles spaniel) i wiemy jak potrafi tęsknić. W większości przypadków bardzo szybko akcepuje "przyjezdne" psy i zazwyczaj wspólnie hasają po ogrodzonym terenie.

Szczawnica noclegi z psem

 Gdy wyjeżdżamy na weekend lub wakacje , często pojawia się problem, co zrobić z naszym czworonogiem. Część gości decyduje się zostawić psa rodzinie lub znajomym, warto wybrać nocleg, gdzie zwierzątka są mile widziane. Noclegi z psem w naszym domu to idealny sposób na to, aby uniknąć tęsknoty za pupilem i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Będzie to również świetna okazja do wspólnych zabaw, spacerów i wypadów w góry.

Pies w Pienińskim Parku Narodowym i Szczawnicy

 W Pienińskim Parku Narodowym obowiązuje zakaz wprowadzania psów na obszary objęte ochroną ścisłą i czynną, z wyjątkiem miejsc wyznaczonych w planie ochrony, w PPN nie ma miejsc wyznaczonych w planie ochrony, do których można wprowadzać psy.

Szlaki turystyczne w Szczawnicy z psem

 W skrócie  na Trzy Korony, Sokolice i do wąwozu Homole niestety nie powinniśmy zabierać psa!

 Natomiast rezerwat Biała Woda, pomimo lokalizacji w PPN należą do Nadleśnictwa Krościenko i tam można swobodnie spacerować z naszym pieskiem o lie jest na smyczy.

 

W Szczawnicy większość miejsc jest dostępnych dla gości z psami, najpopularniejsza jest ścieżka pieszo-rowerowa wzdłuż której ustawiono specjalne kosze na psie nieczystości. Pojemniki wyposażone są w udostępniane za darmo worki i sprzęt potrzebny do sprzątania po wszystkich czworonożnych pupilach.

Szczawnica przyjazna psom.
Miejsca w Szczawnicy gdzie nie wolno wchodzić z psami:
-Park Dolny
-Promenada spacerowa zdłuż Grajcarka
-ostatni odcinek na Drodze Pienińskiej - ok. 10-minutowy odcinek drogi od pawilonu PPN do granicy ze Słowacją leży na terenie PPN i na tej trasie obowiązuje już zakaz wprowadzania psów. Jest to oczywiście zgodne z przepisami PPN-u, ale w rzeczywistości niewygodne i uciążliwe dla właścicieli psów. Natomiast po stronie słowackiej już takie problemy nie występują.

Wczasy z psem przydatne porady

Przyjeżdżając na wczasy z psem do Szczawnicy nie możemy również zapomnieć o kilku niezbędnikach, szczególnie jeżeli chodzi o psy. 
- książeczka zdrowia 
- Adresówka i/lub czip, które przydadzą się jeżeli w czasie urlopu nasz pupil zaginie 
- kaganiec, obroża i smycz
- miski dla zwierząt
- „coś swojego”, do czego nasz zwierzak jest przyzwyczajony (kocyk, poduszeczka lub jakaś zabawka)
- karmę dla zwierząt.
Kolejna ważna rzecz, pamiętajmy o innych i zabierzmy zestaw do sprzątania. Jesteśmy odpowiedzialni całkowicie za nasze zwierze i musimy również posprzątać po nim!

Zarezerwuj noclegi w Szczawnicy z psem 

 

wróć

Witamy Państwa na stronie Szczawnica noclegi "Pod wierzbą" Szczawnica BON TURYSTYCZNY Ofertę na tanie i wygodne noclegi kierujemy zarówno do turystów prywatnych, rodzin z dzieckiem oraz wszystkich innych osób, które szukają wygodnych, tanich noclegów w Szczawnicy. Nasz ośrodek mieści się w samym centrum, nieopodal Urzędu Miasta oraz w okolicy popularnych obiektów sanatoryjnych - Hutnik, Papiernik, Dzwonków a także Nauczyciel.
Back to Top