606 536 476 noclegi@podwierzba.eu

REALIZUJEMY PŁATNOŚĆ BONEM TURYSTYCZNYM 

REALIZUJEMY PŁATNOŚĆ BONEM TURYSTYCZNYM 

REALIZUJEMY PŁATNOŚĆ BONEM TURYSTYCZNYM 

REALIZUJEMY PŁATNOŚĆ BONEM TURYSTYCZNYM 

REALIZUJEMY PŁATNOŚĆ BONEM TURYSTYCZNYM 

Noclegi w Szczawnicy dla rodzin z dzieckiem.

Szczawnica jest idealnym miejscem na rodzinną wycieczkę, nie tylko krótką – weekendową, ale również dłuższy urlop. W przypadku, gdy rozglądamy się za noclegiem dla rodziców z dziećmi w Szczawnicy, należy zwrócić szczególną uwagę na to, by wybrana opcja była optymalna i wygodna zarówno dla rodziców, jak i dzieci – w końcu wakacje są od tego, aby wszyscy mieli możliwość wypoczynku w komfortowych warunkach.

Szczawnica trasa spacerowa
Dużą zaletą Szczawnicy jest położenie i łagodny klimat.

Szczawnica jest uzdrowiskiem podgórskim - górskim (435-520 m n.p.m.) położonym w malowniczej kotlinie u podnóży Pienin, w terenie zaliczanym do najpiękniejszych okolic w Polsce. Uzdrowisko jest obdarzone zróżnicowanymi, co do składu, wodami mineralnymi. Ze względu na bliskość Przełomu Dunajca jest interesującą miejscowością turystyczną. Znaczna część terenów Szczawnicy wchodzi w obszar Pienińskiego Parku Narodowego. Pełne uroku stylowe budownictwo drewniane, np. zabudowa Placu Dietla. W latach powojennych wybudowano tu zakład przyrodoleczniczy, liczne sanatoria, zmodernizowano infrastrukturę sanitarno-techniczną miejscowości, wybudowano wyciąg krzesełkowy na Palenicę itp. W uzdrowisku Szczawnica są dwa parki, najdłuższa w Polsce promenada spacerowa a w otoczeniu duże zespoły leśne.

Szczawnica centrum uzdrowiska

Klimat Pienin jest wyraźnie łagodniejszy niż w sąsiednich pasmach górskich, w miejscach płaskich i zalesionych, klimat hartujący w partiach bardziej stromych z różnorodną roślinnością. Poszczególne elementy klimatu charakteryzują się przeciętnymi wartościami.
Średnia temperatura powietrza 6,3oC
Liczba dni z komfortem klimatycznym w roku 48%
Liczba dni gorących (w roku) 29
Liczba dni bardzo mroźnych (w roku) 32
Liczba dni z opadem (w roku) 179
Średnia prędkość wiatru 2,0 m/s.
Najcieplejszym miesiącem w roku jest Lipiec, ze średnią temperaturą 16.9 °C. Styczeń ze średnią temperaturą na poziomie -5.0 °C. Ma najniższą temperaturę średnią w całym roku.


Nasze pokoje studio dla rodziców z dziećmi
Pokoje studio Pod wierzbą mają specjalną propozycję noclegu dla rodzin z dzieckiem w ofercie dostępne, są dwa tego typu pokoje rodzinne, każdy ma powierzchnię 25 metrów kwadratowych. 
 W pokojach do dyspozycji gości są szafy, stoliki nocne z lampkami przy łóżku, krzesła, pościel. Można też skorzystać z żelazka, deski do prasowania i suszarki na pranie.
 Kuchnia w pełni wyposażona w lodówkę, mikrofalówkę, czajnik elektryczny, kuchenkę elektryczną oraz zestaw garnków, naczyń i sztućców.

Noclegi w Szczawnicy z własnym aneksem kuchennym
 Łazienka, a w niej umywalka, prysznic, ubikacja, mydło w płynie, lustro, papier toaletowy.
 
Nasz ogród zaprojektowaliśmy tak, aby był wyjątkowo przyjazny dzieciom. Położony jest od strony południowo-zachodniej, z dużym trawnikiem, ławeczkami i altaną wypoczynkową. 

Szczawnica noclegi z placem zabaw
Na ogrodzonym i bezpiecznym dla dzieci ogrodzie, przygotowaliśmy mini plac zabaw. Trzy huśtawki, zjeżdżalnia i piaskownica sprawią, że nie będą się nudzić. Tuż obok mini placu zabaw dla dzieci, znajduje się przestronna altanka z grillem, duży stół i dwie ławy.

Szczawnica pokoje z altaną

 Altana posiada własne oświetlenie i zasilanie, umożliwia to korzystanie laptopów, tabletów dzięki dostępnej sieci Wi-Fi. Wszystko to sprawia, że noclegi z rodziną w Szczawnicy nie będą stanowiły problemu z nadmiarem wolnego czasu.

Zarezerwuj noclegi w Szczawnicy dla rodzin

wróć

Witamy Państwa na stronie Szczawnica noclegi "Pod wierzbą" Szczawnica BON TURYSTYCZNY Ofertę na tanie i wygodne noclegi kierujemy zarówno do turystów prywatnych, rodzin z dzieckiem oraz wszystkich innych osób, które szukają wygodnych, tanich noclegów w Szczawnicy. Nasz ośrodek mieści się w samym centrum, nieopodal Urzędu Miasta oraz w okolicy popularnych obiektów sanatoryjnych - Hutnik, Papiernik, Dzwonków a także Nauczyciel.
Back to Top