606 536 476 noclegi@podwierzba.eu

REALIZUJEMY PŁATNOŚĆ BONEM TURYSTYCZNYM 

REALIZUJEMY PŁATNOŚĆ BONEM TURYSTYCZNYM 

REALIZUJEMY PŁATNOŚĆ BONEM TURYSTYCZNYM 

REALIZUJEMY PŁATNOŚĆ BONEM TURYSTYCZNYM 

REALIZUJEMY PŁATNOŚĆ BONEM TURYSTYCZNYM 

Sylwester w Szczawnicy

"Sylwester pod gwiazdami " w Szczawnicy 2016/17

Miasto Szczawnica jak co roku organizuje imprezę otwartą "Sylwester pod gwiazdami " w Szczawnicy.

Tegoroczna impreza w/g mnie jest trochę skromniejsza niż ubiegłoroczne zabawy sylwestrowe, ale co najważniejsze jest.

Pokaz sztucznych ogni dokładnie o północy, jak co roku rozświetli niebo na Uzdrowiskiem Szczawnica.

Zabawa sylwestrowa w Szczawnicy

Mateusz Mijal- pochodzący z Jasła wokalista i kompozytor. Popularność zdobył dzięki przebojowi "Winny" nagranemu razem z Liberem.
Wiele razy zajmował wysokie pozycje na Ogólnopolskich Festiwalach Muzycznych dla dzieci i młodzieży m.in. Festiwalu Piosenek Jana Wojdaka, Festiwalu "Nowa Piosenka w Starym Krakowie" czy też Festiwalu Piosenki "Wygraj Sukces".

W latach 2004-2006 brał także udział w nagraniach studyjnych sekcji dętej zespołu Ich Troje.
Pod koniec pierwszej dekady XXI wieku rozpoczął współpracę z zespołem Dukat, by później dołączyć do grupy Chłopacy. Z nią wystąpił na Sopot Hit Festiwal 2009, gdzie piosenka "Wiara" zajęła 2. miejsce w konkursie na Polski hit lata 2009.


Najnowszym utworem zapowiadającym szykowaną na jesień 2013 roku debiutancką płytę Mateusza jest typowo wakacyjna piosenka "Niech się ludzie śmieją".

Jeśli będziesz w Szczawnicy, Krościenku lub pobliskiej miejscowości wpadnij o północy na plac przy dolnej stacji kolejki linowej na Palenicę w Szczawnicy !

Noclegi w Szczawnicy na sylwetra Polecam nasze pokoje, zapraszam do rezerwacji.

wróć

Witamy Państwa na stronie Szczawnica noclegi "Pod wierzbą" Szczawnica BON TURYSTYCZNY Ofertę na tanie i wygodne noclegi kierujemy zarówno do turystów prywatnych, rodzin z dzieckiem oraz wszystkich innych osób, które szukają wygodnych, tanich noclegów w Szczawnicy. Nasz ośrodek mieści się w samym centrum, nieopodal Urzędu Miasta oraz w okolicy popularnych obiektów sanatoryjnych - Hutnik, Papiernik, Dzwonków a także Nauczyciel.
Back to Top